118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa

  • 75 m²
  • 2 soverom
  • 2 baderom

118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa med utsikt over hagen ligger ca 6 km fra Glasnevin Cemetery.

Et komplett kjøkken er inkludert for gjestenes komfort.

Boligen ligger 3 km fra sentrum av Dublin og i nærheten av Aviva Stadion. I tillegg kan gjestene besøke Croke Park stadion innen en 10-minutters kjøretur. Orchid Sichuan ligger omtrent 150 meter unna, og tilbyr kinesiske retter. Villaen ligger et par minutter med bil fra St. Patrick’s Cathedral. Overnattingsstedet ligger bare 550 meter unna Lansdowne Road togstasjon.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa Dublin
Fashionable Chic Townhouse In D4
pris kun for mobil

Fashionable Chic Townhouse In D4

9.7
Usedvanlig 53 anmeldelser
128 m fra overnattingsstedet
USD 861 USD 775
per natt
Shelbourne Cottages By Rds&Aviva
pris kun for mobil

Shelbourne Cottages By Rds&Aviva

8.2
Veldig bra 29 anmeldelser
390 m fra overnattingsstedet
USD 800 USD 720
per natt
Aviva Stadium- Sleeps6- Kingbeds- Offstreetparking
pris kun for mobil

Aviva Stadium- Sleeps6- Kingbeds- Offstreetparking

8.5
Fabelaktig 2 anmeldelser
431 m fra overnattingsstedet
USD 961 USD 865
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Dublin flyplass
    15 km

    Togstasjoner

    Lansdowne Road Train Station
    600 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Sikkerhet
    • Turer/ Billettservice

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    På rommene

    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • CD-spiller

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Er det noen landemerker i nærheten av 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa?
      Du kan besøke Aviva Stadion, som ligger i nærheten av 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa.
    • ❓
      Hvor mye koster det å bo på 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa?
      Prisen for en natts opphold i 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa er €1034.
    • ❓
      Hvilke restauranter kan vi finne i nærheten av 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa?
      Restauranter i nærheten av 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa inkluderer Orchid Sichuan og Cafe Boulevard.
    • ❓
      Vil vi nyte utsikten på 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa?
      Ja, vinduene på 118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa åpner ut mot hagen.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Dublin flyplass
    15 km

    Togstasjoner

    Lansdowne Road Train Station
    600 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    118 A Perfect Blend Of Charm And Luxury Villa Dublin

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk